مرکز بهپویان

مرکز بهپویان در یک واحد به مساحت 145 متر مربع واقع شده است که شامل یک سالن مجهز کار درمانی جسمی ، دو اتاق گفتار درمانی مجهز به تجهیزات پیشرفته رایانه ای و دیگر لوازم مورد نیاز ، یک اتاق مخصوص کاردرمانی ذهنی و SI با تجهیزات مرتبط و نیز یک اتاق مخصوص کار درمانی بزرگسالان و ضایعات تاندونی عصبی دست می باشد.

مرکز بهپویان دراری یک گنجه کتاب نیز هست که در آن کتاب های مناسب خانواده ها که مباحث مرتبط با کودکان و اختلالات کودکان در آن ها گنجانده شده وجود دارد که اعضا گنجه می توانند با امانت گرفتن آن را مطالعه نمایند.

علاوه بر این در بخش پذیرش امکانات مناسب و رفاهی لازم برای والدین وجود دارد که می توانند در مدت جلسات درمانی بیماران از خود پذیرایی نموده یا مطالعه نمایند و یا از سرویس سمعی بصری استفاده نموده و به انواع سمینارهای علمی در زمینه روانشناسی کودکان دسترسی یابند.

همچنین مرکز بهپویان جهت پیش برد سطح آگاهی خانواده ها ، سالانه اقدام به برگزاری سمینارهای علمی می نماید که خانواده با ثبت نام قبلی در سمینارها شرکت نموده و از این طریق سطح عملکرد خود را در زمینه مداخلات درمانی فرزندشان ارتقا می دهند.

 

محتوای بیشتر در این بخش: موسس و مدیر بهپویان »