موسس و مدیر بهپویان

مرکز بهپویان در سال 86 با همت و پشتکار خانم نگار کلامی به همراه یکی از همکاران تاسیس شده است و اینک بعد از گذشت سال ها خانم نگار کلامی به  عنوان موسس و مدیر در مرکز بهپویان با بیش از 15 سال سابقه ی کار حرفه ای با بهره گیری از همکاری درمانگران مجرب و باسابقه و با استفاده از بهترین و جدیدترین متدها و رویکرهای درمانی روز دنیا خدمات گسترده توانبخشی را به مراجعین محترم ارائه می نماید.

نگار کلامی در سال 1381 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته ی کاردرمانی فارغ التحصیل شد و بلافاصله در NGO کودکان توان یاب در سمت مدیر بخش توانبخشی فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد ، پس از 6 ماه فعالیت تمام وقت در آن مرکز برای  گذراندن دوره طرح نیروی انسانی به مدت 2 سال در بخش کاردرمانی بیمارستان کودکان مفید تهران خدمت کرد که البته در طول آن دوره علاوه بر انجام وظایف بخش کاردرمانی به صورت مربی پاره وقت با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز همکاری داشت . پس از اتمام دوره به فعالیت حرفه ای خودش در شهر کرج با حضور در مراکز توانبخشی روزانه  مختلف ونیز مراکز معتبر کاردرمانی و نیز تاسیس و اداره بخش کاردرمانی بیمارستان باهنر عظیمیه ادامه داد . پس از آن در سال 86 با تاسیس مرکز بهپویان ، اهمیت حضورش را در ارائه خدمات با سطح مناسب و مبنی بر رویکرد تکریم مراجعین ، نشان داد.

ایشان در جهت ارتقای سطح علمی و کیفی خدمات رشته کاردرمانی با جمعی از همکاران استان البرز در سال 1394 جهت تاسیس انجمن علمی کاردرمانی استان البرز اقدام نموده و به عضویت هیئت مدیره انجمن علمی کاردرمانی البرز در اولین دوره انتخابات درآمدند.

اعتقاد ما در مرکز بهپویان این است که آنچه ما را به موقعیت کنونی مان رسانده برای حفظ آن کافی نیس و برای رسیدن به افتخارات بیشتر به راهنمایی ها و نظرات شما عزیزان نیاز داریم چرا که باور داریم ، نیک نامی مرکز بهپویان از کمربند زرین برایمان بهتر است.

محتوای بیشتر در این بخش: « مرکز بهپویان